- Casio

Цена
€260 76 / 510 00 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Casio PRG-300-1A4ER
Мъжки часовник от серията Casio Protrek PRG-300-1A4ER
Каишка полимерен материал
Корпус от полимерен материал
Минерално стъкло устойчиво към надраскване
Устойчив на ниски температури (-10 C)
Соларна батерия захранвана от слънцето
Индикатор показващ нивото на батерията
Функция за пестене на енергията
7 месеца на акумулаторна батерия (при нормална употреба, без ежедневно излагане на светлина след пълно зареждане)
23 месеца на акумулаторна батерия (когато се съхранява в пълна тъмнина, с функцията пестене на енергия след пълно зареждане)
Изгрев/Залез - След въвеждане на географското разположение, изгрева и залеза ще бъдат показвани за която и да е дата
Triple Sensor Version 3 - Новия подобрен сензор е 2 пъти по бърз и по точен, докато предишните модели отчитаха височина през 5 метра новия PRW-CASIO показва всеки един метър.
Дигитален компас
Алтиметър -700 до 10000m
Барометър 260 до 1100 hPa
Термометър -10 до 60°C
Световно време
Автоматичен календар
Хронометър
Обратно броене
12/24-часов формат
5 независими дневни аларми (и 1 с snooze функция)
Електролуминисцентно осветлениe на целият дисплеи
Водоустойчивост 10 бара - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 5 метра)
Размер 56mm x 47mm x 12.6mm
Тегло 57g
Безплатна доставка
Мъжки часовник от серията Casio Protrek PRG-300-1A4ER
Каишка полимерен материал
Корпус от полимерен материал
Минерално стъкло устойчиво към надраскване
Устойчив на ниски температури (-10 C)
Соларна батерия захранвана от слънцето
Индикатор показващ нивото на батерията
Функция за пестене на енергията
7 месеца на акумулаторна батерия (при нормална употреба, без ежедневно излагане на светлина след пълно зареждане)
23 месеца на акумулаторна батерия (когато се съхранява в пълна тъмнина, с функцията пестене на енергия след пълно зареждане)
Изгрев/Залез - След въвеждане на географското разположение, изгрева и залеза ще бъдат показвани за която и да е дата
Triple Sensor Version 3 - Новия подобрен сензор е 2 пъти по бърз и по точен, докато предишните модели отчитаха височина през 5 метра новия PRW-CASIO показва всеки един метър.
Дигитален компас
Алтиметър -700 до 10000m
Барометър 260 до 1100 hPa
Термометър -10 до 60°C
Световно време
Автоматичен календар
Хронометър
Обратно броене
12/24-часов формат
5 независими дневни аларми (и 1 с snooze функция)
Електролуминисцентно осветлениe на целият дисплеи
Водоустойчивост 10 бара - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 5 метра)
Размер 56mm x 47mm x 12.6mm
Тегло 57g
Безплатна доставка
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Casio PRG-300-1A4ER
Мъжки часовник от серията Casio Protrek PRG-300-1A4ER
Каишка полимерен материал
Корпус от полимерен материал
Минерално стъкло устойчиво към надраскване
Устойчив на ниски температури (-10 C)
Соларна батерия захранвана от слънцето
Индикатор показващ нивото на батерията
Функция за пестене на енергията
7 месеца на акумулаторна батерия (при нормална употреба, без ежедневно излагане на светлина след пълно зареждане)
23 месеца на акумулаторна батерия (когато се съхранява в пълна тъмнина, с функцията пестене на енергия след пълно зареждане)
Изгрев/Залез - След въвеждане на географското разположение, изгрева и залеза ще бъдат показвани за която и да е дата
Triple Sensor Version 3 - Новия подобрен сензор е 2 пъти по бърз и по точен, докато предишните модели отчитаха височина през 5 метра новия PRW-CASIO показва всеки един метър.
Дигитален компас
Алтиметър -700 до 10000m
Барометър 260 до 1100 hPa
Термометър -10 до 60°C
Световно време
Автоматичен календар
Хронометър
Обратно броене
12/24-часов формат
5 независими дневни аларми (и 1 с snooze функция)
Електролуминисцентно осветлениe на целият дисплеи
Водоустойчивост 10 бара - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 5 метра)
Размер 56mm x 47mm x 12.6mm
Тегло 57g
Безплатна доставка
Мъжки часовник от серията Casio Protrek PRG-300-1A4ER
Каишка полимерен материал
Корпус от полимерен материал
Минерално стъкло устойчиво към надраскване
Устойчив на ниски температури (-10 C)
Соларна батерия захранвана от слънцето
Индикатор показващ нивото на батерията
Функция за пестене на енергията
7 месеца на акумулаторна батерия (при нормална употреба, без ежедневно излагане на светлина след пълно зареждане)
23 месеца на акумулаторна батерия (когато се съхранява в пълна тъмнина, с функцията пестене на енергия след пълно зареждане)
Изгрев/Залез - След въвеждане на географското разположение, изгрева и залеза ще бъдат показвани за която и да е дата
Triple Sensor Version 3 - Новия подобрен сензор е 2 пъти по бърз и по точен, докато предишните модели отчитаха височина през 5 метра новия PRW-CASIO показва всеки един метър.
Дигитален компас
Алтиметър -700 до 10000m
Барометър 260 до 1100 hPa
Термометър -10 до 60°C
Световно време
Автоматичен календар
Хронометър
Обратно броене
12/24-часов формат
5 независими дневни аларми (и 1 с snooze функция)
Електролуминисцентно осветлениe на целият дисплеи
Водоустойчивост 10 бара - Позволява къпане, плуване и гмуркане (до 5 метра)
Размер 56mm x 47mm x 12.6mm
Тегло 57g
Безплатна доставка
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Пол | Мъжки |
| Пол | Мъжки |
| Гаранция | 2 години |
| Гаранция | 2 години |
| Серии | Pro Trek |
| Серии | Pro Trek |
| Цвят | Черен |
| Цвят | Черен |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Материал Каишка/Верижка | Полимер |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Форма корпус | Кръгъл |
| Механизъм | Кварцов |
| Механизъм | Кварцов |
| Циферблат | Дигитален |
| Циферблат | Дигитален |
| Водоустойчивост | 10 BAR |
| Водоустойчивост | 10 BAR |
| Ден-дата | Да |
| Ден-дата | Да |
| Хронометър | Да |
| Хронометър | Да |
| Таймер | Да |
| Осветление на дисплея | Да |
| Осветление на дисплея | Да |
| Световно време | Да |
| Solar | Да |
| Таймер | Да |
| Световно време | Да |
| Solar | Да |
| Компас | Да |
| Термометър | Да |
| Термометър | Да |
| Компас | Да |
| Алтиметър | Да |
| Алтиметър | Да |
| Барометър | Да |
| Барометър | Да |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Слънчев |
| Материал на корпуса | Смола |
| Материал на каишката | Смола |
| Диаметър на корпуса (mm) | 51.5 |
| Водоустойчивост | 100 m |
| Тип дисплей | Аналогово-дигитален |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| GMT / Световно време | Да |
| Подсветка | Да |
| Дебелина на корпуса (mm) | 12.3 |
| Тахиметър | Не |
| Тегло | 0.00кг |
Мъжки часовник Casio Pro Trek PRG-300-1A4ER
Покори природата с Casio Pro Trek PRG-300-1A4ER – здрав мъжки часовник, създаден за приключенци. Слънчевото захранване и здравият корпус от смола осигуряват надеждна работа дори в най-тежки условия.
Ключови Предимства
- Слънчево захранване — Никога повече не сменяйте батерия; захранва се от всякакъв източник на светлина.
- Tough Solar технология — Ефективно управление на енергията за стабилна работа дори при слаба светлина.
- Алтиметър, барометър и компас — Основни инструменти за туризъм, катерене и навигация.
- Водоустойчивост 100 м — Подходящ за плуване и гмуркане с шнорхел, не за дълбоко гмуркане.
- LED подсветка — Отлична видимост на тъмно със затихване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип механизъм | Слънчев |
| Материал на корпуса | Смола |
| Материал на каишката | Смола |
| Диаметър на корпуса (mm) | 51.5 |
| Водоустойчивост | 100 м |
| Тип дисплей | Аналогово-дигитален |
| Цвят на циферблата | Черен |
| Материал на стъклото | Минерално |
| Хронограф | Да |
| Показване на дата | Да |
| Подсветка | Да |
Какво има в кутията
- Часовник
- Ръководство за потребителя
- Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




